sobota, 7 grudnia 2013

OTWARCIE SKLEPU BLUE SHADOW W GALERII DĘBICKIEJ    W minioną środę tj.5 grudnia, zostałam zaproszona na otwarcie nowego sklepu Blue Shadow w Galerii Dębickiej. Byłam bardzo ciekawa, jeśli chodzi o ich kolekcje, ponieważ nigdy wcześniej nie słyszałam o tej firmie. Pochodzi ona ze Śląska i ma w swojej ofercie przede wszystkim rzeczy eleganckie, chociaż trend "Sport De Luxe" czyli coś bardziej w stylu sportowej elegancji też możecie tam znaleźć. 
"Romantyczny grunge", "biurokreacja" czy też "blisko natury" to tylko z niektórych trendów jakie oferuje Wam Blue Shadow - jednym słowem, każdy znajdzie coś dla siebie. 
Poniżej relacja z otwarcia, a już w następnym poście.. pokażę Wam moje propozycje zestawów, wybrane z tego właśnie sklepu :)
    
Koniecznie zaglądnijcie do sklepu internetowego TUTAJ (gdzie znajdziecie cały asortyment) jak również do sklepu, który znajduje się w Galerii Dębickiej, żeby zobaczyć i dotknąć, ponieważ ciuchy te to polski produkt i bardzo dobrej jakości. Szczerze polecam :)Dołącz do Klubu blue shadow i zyskaj 30% rabatu ! (informacja w sklepie oraz na stronie)


12 komentarzy:

Bardzo dziękuje za wszystkie komentarze! Niesamowicie mnie motywują!